Często zadawane pytania

Jak długo czeka się na zamówione ?

Czas oczekiwania na zamówienie wynosi się od 4 do 8 tygodni. Jest on uzależniony od skomplikowania projektu, wybranych materiałów oraz ilości zamówień w danym okresie. Przy zawieraniu umowy podajemy maksymalny termin realizacji.

Co znaczy najwyższa jakość?

Na pojęcie najwyższej jakości naszych produktów składa się kilka kwestii takich jak: ręczne wykonanie, stosowane materiały, budowa wielowarstwowa.

Jak dbać o drewnianą podłogę?

Najważniejsze w konserwacji parkietów jest regularne czyszczenie. W ten sposób znacząco przedłużymy trwałość podłogi. By nie dopuścić do powstania przebarwień, należy unikać wilgoci – szybko ścierać rozlane płyny, a przy myciu na mokro używać minimalnej ilości wody.

Czy kupowane meble są objęte gwarancją?

Na wszystkie nasze wyroby udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Wszelkie szczegóły dotyczące warunków podane są w Karcie Gwarancyjnej załączonej do umowy zamówienia (obok – jako plik do pobrania)

Czy zmiana koloru ma wpływ na cenę ?

Tak.

Zawsze staramy się informować Klientów jeśli coś ma znaczący wpływ na cenę

Z czego wynikają różnice w zabarwieniu i odcieniach?

Kolor drewna wiąże się z jego gatunkiem i warunkami klimatycznymi. Drewno z północy zwykle ma bardziej stonowaną barwę niż egzotyczne gatunki z południa – te mogą być nawet wielokolorowe, jak na przykład palisander. Nie jest też tak, że dąb zawsze jest brunatny, a brzoza biała.

LOKALIZACJA

ul. Plac Kuźnice 1b, 33-300 Nowy Sącz
ul. Solecka 41, 33-300 Nowy Sącz

Telefon

+48 533 122 011
+48 510 143 717

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 8:00 d0 18:00

E-mail

biuro@stolarstwo-iwanski.pl